LOMI LOMI NUI

LOMI LOMI NUI

𝐋𝐎𝐌𝐈 𝐋𝐎𝐌𝐈 𝐍𝐔𝐈 to hawajski masaż całego ciała o prastarej tradycji i korzeniach, mający charakter holistycznego rytuału, jednoczącego duszę, umysł i ciało. Pierwotnie zarezerwowany był tylko dla wybrańców i wykonywany przez hawajskich szamanów – kahunów. Lomi oznacza ugniatać, głaskać. Nui to jedyny, wyjątkowy, w tym przypadku “świątynny” – jest to naprawdę wyjątkowa ceremonia, podczas której ciało traktowane jest jak “świątynia ducha”. Masaż jest mostem łączącym świadomość z wewnętrznym JA.

☀️INTENCJA – DOTYK – LEKKOŚĆ💞

Intencja ma niezwykłą moc, dlatego warto, przed poddaniem się masażowi przyjrzeć się temu, na co chcemy się otworzyć, co chcemy zaprosić do naszego życia. Lomi jest potężnym narzędziem, jeśli potrzebujemy zmiany, szukamy inspiracji, wchodzimy w nowy etap w swoim życiu lub gdy mamy podjąć jakąś ważną decyzję. W tym przypadku intencja to szczególnego rodzaju modlitwa do Wszechświata. Do Życia.

Sekretem Lomi Lomi Nui jest uważny, czuły dotyk, pełen współodczuwania i szacunku. Często mówi się o nim, że jest to masaż kochających dłoni. W wolnym tłumaczeniu lomi lomi to masaż miękką łapą zrelaksowanego kota. Długie i płynne ruchy, wykonywane dłońmi i przedramionami, wprowadzają w stan intensywnego, błogiego odprężenia, głębokiej relaksacji, puszczają napięcia, energia dużo swobodniej płynie przez ciało.

Poprzez delikatne, kojące, łagodne i otulające ruchy masujący łączy się z Przestrzenią Serca masowanej osoby, w subtelny sposób zaspokajając potrzebę akceptacji, bliskości i ciepła. Balansując w ten sposób przepływ energii w ciele, możliwe stają się uwolnienia na bardzo głębokim poziomie, które przynoszą spokój, lekkość i harmonię do całego Jestestwa.

🌟MAGIA – MIŁOŚĆ – MOC🔥

Masaż Lomi Lomi Nui ma magiczną moc uzdrawiania na wielu poziomach. Obejmuje nas wielowymiarowo, pozwalając doświadczyć Jedności i głębokiego połączenia ze Źródłem. Magia tego dotyku jest jak otulające ciepło Wszechogarniającego Światła, które wnosi do świadomości człowieka Radość, Szczęście i Miłość. Tego nie da się opisać, tego trzeba doświadczyć…

Lomi Lomi Nui jest przesiąknięte ideą Ducha Aloha – Miłości Bezwarunkowej, która jest fundamentem tego masażu. Hawajczycy mówią, że uzdrawianie wypływa z wnętrza właśnie dzięki miłości, która pobudza wrodzoną, istniejącą w każdym z nas, wewnętrzną mądrość oraz wiedzę do samouzdrawiania. To nie masażysta jest uzdrowicielem. On tylko pomaga stworzyć wokół nas optymalne warunki do tego, aby nasz organizm mógł zacząć się regenerować i powracać do harmonii.

Istotą Lomi jest praca z energią, dzięki której esencja życia płynie i szerzy się w nas. Według Hawajczyków w zdrowym ciele energia płynie swobodnie, a to jest gwarancją naszego zdrowia, wewnętrznej równowagi i dobrego samopoczucia. Zaburzenia przepływu energii w ciele wpływają na nasze samopoczucie, odbierając radość życia, swobodę wyrażania, odwagę w podejmowaniu decyzji zgodnych z naszym wewnętrznym prowadzeniem. Lomi Lomi wyzwala pozytywne energie, które przywracają radość i chęć do życia, wewnętrzny spokój, akceptację otaczającego świata, harmonię na poziomie Serca.

Cała MOC jest w nas!❤️