sesje Dotyku

Więcej niż masaż

Masaż to nie tylko praca z ciałem. Ciało jest wyrazem naszej istoty. Gdy dotykamy ciała, dotykamy emocji, bólu, napięć, przekonań i całej historii, która ukształtowała to ciało. Dotykamy wielu wspomnień, uczuć i przeżytych wrażeń.
Podchodzimy do masażu, jak do pracy z całym człowiekiem, z ogromnym szacunkiem i świadomością tego, co się dzieje. Dbamy o dobry kontakt, pracujemy w ustalonych granicach, jesteśmy uważni, obecni i świadomi tego co robimy.

Kobido

Japoński rytuał przywracania wewnętrznego piękna. Głęboka praca na tkankach twarzy, szyi, dekoltu i karku. To nie tylko masaż twarzy, znacznie i od razu zmieniający jej wygląd na zdrowszy i bardziej żywy; to również możliwość do zrelaksowania się i wglądu w siebie.

Masaż powięziowy MER

Mięśniowo -powięziowe rozluźnianie energetyczne – głęboka praca z ciałem, której celem jest uwolnienie od każdego niemal rodzaju bólu. M.E.R. doskonale sprawdza się w uwalnianiu emocji i traum. Znakomicie wspomaga inne procesy terapeutyczne.

Lomi Lomi Nui

To hawajski, głęboko relaksujący, masaż całego ciała, mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego ciało, umysł i ducha. Harmonizuje energię w ciele, dając poczucie błogości i szczęścia oraz pobudzając wrodzoną, uzdrawiającą siłę.

Głęboki masaż stóp

Autorski masaż powstały z połączenia refleksoterapii, masażu powięziowego i innych form terapeutycznych. Ten masaż nie jest bolesny. Jest za to bardzo precyzyjny i szczegółowy. Jego celem jest wprowadzenie w stan głębokiego, regenerującego relaksu.

Terapia czaszkowo-krzyżowa

To subtelna praca poprzez delikatny dotyk, przynosząca regenerację na głębokim poziomie. Wspiera harmonizowanie przepływów płynu mózgowo-rdzeniowego. Przynosi ukojenie, reguluje układ nerwowy, usprawnia pracę organów wewnętrznych.

Masaż relaksacyjny

​Inner Bliss. Autorski m​asaż będący kwintesencją wielu lat praktyki. Głęboko relaksujący, równoważący i integrujący. Powolne długie ruchy, nieduża ilość olejku oraz zróżnicowana siła i głębokość pracy, dla najlepszego rezultatu.

Masaż intuicyjny

Spotkanie, które jest kompilacją intencji z jaką przychodzisz, potrzeby jaką komunikuje Twoje ciało, mojej praktyki i 7-letniego doświadczenia w pracy z ciałem a także prowadzenia płynącego od Wielkiego Ducha. 

Starosłowiański masaż brzucha

Głęboka praca z Twoim centrum. Masaż rozluźniający jamę brzuszną. Uwalnia wiele napięć i przywraca równowagę w pracy narządów wewnętrznych. Znakomicie sprawdza się jako antidotum na problemy trawienne, oraz w terapii bólu trzewi, kręgosłupa i kończyn.

Krótka sesja MER

Wystarczy, żeby ustawić kręgosłup, i uwolnić stawy, rozluźnić plecy, lub opracować powięziowo jeden segment. Typowa sesja pracy z ciałem nastawiona na szybkie załatwienie sprawy.

RytuaŁ

... z głowa w górze

Ważny jest dla nas  aspekt poszerzania świadomości, zatem każdą sesję zaczynamy i kończymy rozmową, aby to co się wydarzyło było zrozumiane i znalazło swoje miejsce w świadomości.

Integracja

... i ze stopami na ziemi

Staramy się  aby wiedza, którą odkryjecie o sobie podczas rytuału, wspierała Was w Waszym życiu codziennym. 

IMG (2)

Sesje na wyjeździe

Stałym elementem naszej działalności jest wsparcie masażowe na różnych imprezach. Są to turnusy jogowe, wszelkie warsztaty i festiwale. Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do warunków danej imprezy. Dysponujemy stołami do masażu i wszelkim niezbędnym sprzętem potrzebnym do profesjonalnej obsługi.

Możemy także przyjechać na indywidualne sesje bez okazji. W tym celu zbierz grupę i zorganizuj miejsce. My zajmiemy się resztą.

Zapraszamy także na sesje

Sound Healing

Ceremonie Dźwięku odbywają się zarówno w Aloha Bodytemple, jak i w każdym miejscu, do którego nas zaprosisz to godzinna podróż po Twoim wewnętrznym kosmosie, do której zabiorą Cię gong, bębny, didgeridoo, misy kryształowe i mosiężne oraz dzwonki, grzechotki i inne instrumenty. Kierunek nadaje Twoja Intencja, my zabieramy Cię na pokład zapewniając bezpieczny powrót.

Scroll to Top