Sound healing

Sound Healing

Ceremonie Dźwięku odbywają się zarówno w Aloha Bodytemple, jak i w każdym miejscu, do którego nas zaprosisz to godzinna podróż po Twoim wewnętrznym kosmosie, do której zabiorą Cię gong, bębny, didgeridoo, misy kryształowe i mosiężne oraz dzwonki, grzechotki i inne instrumenty. Kierunek nadaje Twoja Intencja, my zabieramy Cię na pokład zapewniając bezpieczny powrót. Wysokie wibracje i uzdrawiające dźwięki instrumentów oraz synergia wynikająca z naszego połączenia Serc przynoszą odpowiedzi z najgłębszych części Twojej Istoty. Wystarczy, że będziesz otwarty. Wystarczy, że zaufasz. Instrumenty przynoszą oczyszczenie, wglądy, zrozumienia, ukojenie, harmonię, relaks. Po godzinnej kąpieli w wysokich częstotliwościach jesteś wypoczęty, zrelaksowany, oczyszczony, nakarmiony. Z tego miejsca łatwiej jest wrócić do codzienności, podejmować decyzje, realizować plany.

Muzyczna podróż

zapraszamy na nasz kanał na YouTube

Twoja podróż zależy w dużej mierze od Ciebie; od Twojej Intencji oraz od kanału, poprzez który kontaktujesz się ze swoją podświadomością. Możesz widzieć obrazy i kolory, słyszeć słowa w formie telepatycznych przekazów, odbierać uczucia swoim wrażliwym wnętrzem. Możesz też mieć różne wrażenia w ciele; drżenie, mrowienie, wirowanie. Możesz także mieć ochotę oddychać głębiej, wydawać dźwięki, poruszać się a nawet tańczyć. Każdy z nas jest inny i dzięki temu piękny. Twoja podróż to swego rodzaju śnienie na jawie, kiedy świadomie odbierasz sygnały i informacje płynące do Ciebie ze Źródła. One nie znikną, jak to jest najczęściej ze snami zaraz po przebudzeniu. Będą Cię wspierać, kiedy będziesz stawiać kolejne kroki na Drodze Przebudzenia.

DSC0031

Koncerty w domu

Organizujemy koncerty w naszym domu dla max 16 osób, żeby wszystkim było komfortowo. Nasze granie poprzedzamy kręgiem, w którym dajemy wprowadzenie i dzielimy się naszymi intencjami. Po koncercie jest czas na rozmowy przy herbacie i ciastku.

Uzdrawiające
właściwości SoundHealing

Tak jak niezliczona jest ilość dźwięków, tak wielka jest różnorodność w ich działaniu i tak różny wpływ na człowieka. Nie sposób tego ani objąć, ani opisać. Poniżej trochę naszych myśli, by nieco przybliżyć nasze postrzeganie.

Aloha Bodytemple (43)

Koncerty na wyjeździe

Jesteśmy przygotowani do koncertów poza domem. Pakujemy nasze instrumenty i ruszamy. Czasem gramy na warsztatach jogowych, czasem na innych wydarzeniach jako ich wzbogacenie. Wystarczy dograć termin i inne szczegóły.

Zapraszamy również na

Nasze Masaże

W Aloha Bodytemple odbywają się sesje pracy z ciałem idealnie skomponowane do potrzeb ciała i ducha. Najważniejsza w początkowym etapie jest rozmowa. Oboje jesteśmy certyfikowanymi trenerami, dzięki czemu mamy przygotowanie do tego, aby zabrać Cię głęboko do Twojego wnętrza.

Scroll to Top