Ania & Robert

Połączyło nas

zamiłowanie do masaży

Poznaliśmy się na kursie głębokiej pracy z ciałem i choć nie zapałaliśmy do siebie miłością od pierwszego wejrzenia, to okazało się, że ziarenko miłości zostało wtedy zasiane i dojrzewało spokojnie w ciszy i spokoju. Zakiełkowała na wiosnę, rosła szybko i jesienią dała o sobie znać światu. Dziś podlewamy i pielęgnujemy tę naszą roślinkę oboje, zachwycając się jej pięknem i aromatem.

Podlewamy też inne kwiatki – nasze pasje, plany i marzenia. To nasze masowanie, które rozwija się dzięki temu, że robimy to oboje będąc dla siebie inspiracją i wsparciem. To nasze wspólne granie, które rozwija nas na wielu poziomach. To nasze warsztaty dla par i dla masażystów, dzięki którym dzielimy się naszą pasją. To także nasze zamiłowanie do poznawania ludzi, do słuchania ich historii i inspirowania się nimi.

Codziennie budujemy i wzmacniamy naszą relację. Wiemy też, że do pełni szczęścia potrzebujemy wokół siebie ludzi czujących podobnie. Dlatego dzielimy się naszym doświadczeniem, poszerzamy świadomość, inspirujemy. Robimy wszystko co lubimy, co nas rozwija i sprawia nam przyjemność dla dobra nas samych i ludzi wokół nas. Wierzymy, że nasz sposób myślenia o świecie przyczyni się do budowania szczęścia i pokoju na świecie.

“Jeśli chcesz zmienić świat – zacznij od siebie.”

Bądź na bieżąco z wydarzeniami i warsztatami
u nas w domu i na wyjazdach.

Anna Zaleska

Nadano mi imię Anna. Moja tożsamość, od dnia moich urodzin, umierała i rodziła się ponownie już kilka razy, dlatego też nie wiem kim będę za kilka lat. W Teraz współtworzę z moim partnerem, Robertem, przestrzeń Aloha Bodytemple, która jest nie tylko moim miejscem pracy, ale najbardziej jest moim Życiem. Zawiera się w niej moja pasja, moja kreatywność, moja miłość. Wyrażam się poprzez dotyk, dźwięk, taniec, śpiew, działania twórcze, spotkania z ludźmi. Ważny jest dla mnie rozwój i poszerzanie świadomości poprzez ścieżkę jaką prowadzi ciało, nie zapominając o duszy i umyśle. W swojej pracy korzystam zarówno z narzędzi trenerskich jak i szamańskich a techniki terapeutyczne wspieram pracą z energią. Kieruję się takimi wartościami jak autentyczność, uważność, obecność, miłość, współodczuwanie. Wierzę, że każdy ma w sobie moc samouzdrawiania i będę zaszczycona mogąc Ci towarzyszyć podczas procesu sięgania po nią. Mam nadzieję, że kiedyś nasze ścieżki się spotkają.Robert Stępień

Najczęściej zajmuję się pracą z ludźmi w obszarach terapeutycznych. Uwalniam od bólu i traum, przywracam sprawność, poszerzam świadomość poprzez pracę z ciałem. To efekt moich ponad dwudziestoletnich poszukiwań i zbieranego w tym czasie doświadczenia. Poznałem wiele metod, które chętnie stosuje w zależności od potrzeb i wciąż uczę się nowych.

Od dziecka grałem na różnych instrumentach. Przechodziłem różne etapy i miałem pomysły, których nie realizowałem przez lata. Kiedy jednak trzy lata temu postanowiłem, że chcę mieć swój własny bęben szamański, ten aspekt mojego życia mocno się zmienił. Dziś mamy w domu wiele instrumentów, na których uwielbiam grać i nareszcie pasja ta znalazła swoje rozwinięcie w postaci koncertów Sound-Healing.

Moją pasją jest moja relacja z ukochaną. Pielęgnuję ją i rozwijam z niesłabnącym zapałem. Uwielbiam przyrodę, spotkania z ludźmi, kawę i koty. Lubię ostre papryczki i ostre noże. Czasem potrzebuję ciszy, spokoju i pobyć sam.

Dotyk w relacji

Warsztaty budowania bliskich
i głębokich relacji

Warsztat dla Par DOTYK W RELACJI powstał z intencji i potrzeby dzielenia się tym co dobre, prawdziwe i wspierające: dotykiem właśnie.

Został zaprojektowany w taki sposób, abyście mogli w dowolnym dla Was momencie, w zaciszu domowym i w sposób, na który jesteście gotowi, zgłębiać swoją relację, poznawać swoje potrzeby, uczyć się zdrowej i szczerej komunikacji, wzrastać i poszerzać się poprzez synergię Waszego związku.

"Twoje zadanie nie polega na szukaniu miłości, ale zaledwie na szukaniu i znajdowaniu wszelkich barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś."

Rumi

Ceremonie Dotyku i Dźwięku

Ceremonie Dotyku i Dźwięku przeprowadzane w Bodytemple oddziaływują na ciało, umysł i duszę. Pomagają poszerzyć świadomość na wielu poziomach, odzyskać moc, połączyć się z Centrum, zjednoczyć z Całością. Przynoszą uwolnienie ze starych wzorców i przekonań, integrują, wzmacniają, uzdrawiają.

opinie

Ania i Robert - cóż za fajna para ludzi, z którymi przebywanie to czysta frajda! Wielkie serca, poczucie humoru, zaufanie i akceptacja oraz mnóstwo uważności na siebie i na gości. Dom otoczony zielenią, wypełniony dźwiękami instrumentów, które masują ciało i duszę; jedzenie przygotowywane przez Anię to błogość dla podniebienia, często poruszające najlepsze wspomnienia z podróży kulinarnych; opowieści, jakimi się dzielą zapraszają do dzielenia się własnymi historiami, które przyjmują z otwartością sprawiając, że świetliste iskry inspiracji krążą w powietrzu co i rusz. Masaże Roberta i Ani to zanurzenie w siebie, w ciało, w czyste odczuwanie na wielu poziomach. Każdy masaż to inne uniwersum doznań. Smaczku i pikanterii wszystkiemu co się wydarza w ich królestwie, dodają uprawiane z czystą pasją papryczki chilli! Jest też kot wędrujący między gośćmi i pies merdający z radości ogonem.
Kamila
Pięknie było spotkać na swojej drodze, tu i teraz, te dwie wspaniałe Osoby: Anię i Roberta. Zatopić się w atmosferze czułości, delikatności, miłości, śmiechu i mądrości, którą są i tworzą w przestrzeni i rozpraszają na nas. Dla mnie osobiście - to moi duchowi towarzysze ( wiem może zabrzmieć to dziwnie, egzotycznie dla Was) - ale tak jest, że czasem czujesz z kimś więź od pierwszego wejrzenia, która przekracza barierę czasu i przestrzeni - uleczyli moją duszę i ciało. Moja dusza znowu znalazła swoje ciało, a ciało duszę - jestem jednością, ugruntowałem się w drodze, którą podążam do celu. Z pełną świadomością rekomenduję Wam Anię i Roberta - zadbają o każdą potrzebę Waszego Ciała i Ducha - Aloha.
Wojtek
Lomi Lomi w przecudnym wykonaniu Ani. Wyczuwa w ciele każde napięcie, każdy skrawek ciała który potrzebuje akurat uwolnienia. Wspaniałe przeżycie! Polecam! Żałuje że jestem tak daleko od niej.
Monika
Byłam dzisiaj w Niebie Aniu, dziękuję, to były cudowne, nieziemskie 2 godz. Mój oddech stał się głębszy, a banan nie schodził mi dziś z twarzy Już dawno nie czułam się tak dobrze. Polecam z całego serca
Anna
Cenię sobie umiejętności Roberta. Pozytywne nastawienie kręgosłupa, jak i również to, co się dzieje w tzw. międzyczasie, jeśli zachodzi taka potrzeba, czyli rozmowy na temat tego, co się dzieje w tym ciele, spojrzenie na nie od strony również emocji, stanów itd. Są to niepozorne rozmowy, jednak jak patrzę na to z perspektywy czasu, odwalają kawał roboty. Szczerze polecam.
Ola
Z uzdrowicielskich rąk Roberta korzystam już od prawie trzech lat. Pierwszy zabieg dostałam od przyjaciółki w prezencie na urodziny, a potem już poszło. Kto raz doświadczy umiejętności Roberta, pozostanie im wierny na lata. Dziś byłam na refleksologii stóp - no bajka! Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Polecam każdemu kto połamany, zestresowany lub po prostu potrzebuje chwili relaksu.
Joanna
Gorąco polecam masaże w wykonaniu Ani, jej profesjonalizm i pasja pozwalają całkowicie się zrelaksować. Warto doświadczyć tego magicznego uczucia i relaksu podczas hawajskiego masażu, któremu towarzyszy cudowny zapach olejków i relaksująca muzyka. Ania ma naprawdę magiczne dłonie, ponieważ przez ponad tydzień czasu miałam problemy z błędnikiem i kręciło mi się w głowie, nic mi nie pomagało, dopiero po masażu u Ani problemy zniknęły! Polecam z całego serca!
Wioleta
Dziękuję Ci Robercie przede wszystkim za słowa optymizmu, indywidualne i wrażliwe podejście oraz wsparcie. Dziękuję również za to, czego nie masz - czyli mechanicznego podejścia do ciała i diagnozy na amen. Moje ciało lubi Twój dotyk, i chociaż czuje przestawianie kości jak totalny chaos - ufa Ci, co jest dla mnie najlepszą rekomendacją...!
Anetta
Scroll to Top