Kobiece Przebudzenie

Kobiece Przebudzenie

Aloha Drogie Kobiety.

Z częścią z Was znam się osobiście, z częścią z przestrzeni wirtualnej, z częścią mam nadzieję poznam się bliżej.

Piszę do Was w pewnej konkretnej sprawie, która narodziła się we mnie w nocy w ostatni nów w Koziorożcu, który miał miejsce 11.01.2024r. Ten Nów był wyjątkowy pod wieloma względami; po pierwsze kończył 15-letni pobyt Plutona w Koziorożcu, a więc etap destrukcji i dekonstrukcji starych struktur (bardzo to o mnie!), po drugie ten nów rozpoczął definitywnie rok 2024, ponieważ był to pierwszy nów po przesileniu; a po trzecie jest doskonałym momentem na tworzenie nowej wizji siebie, krystalizowanie marzeń i celów. Również datę 11.01.2024r odczytuję jako “znak” ponieważ występuje w niej liczba 11 i suma cyfr również wynosi 11 a że jestem numerologiczną 11tką to bardzo to ze mną rezonuje. Wszystkie powyższe elementy odczytuję jako potwierdzenia inspiracji, która spłynęła na mnie owej ciemnej nocy.

A co to był za przekaz i co ma wspólnego z Wami?

Otóż przyszła do mnie wizja wspólnej podróży z Wami po ścieżkach Kobiecego Przebudzenia. Zapewne większość z Was doświadczyła już tego momentu, kiedy świadomość przedostała się przez chmury naszej nieświadomości i zautomatyzowanego życia lub być może przeczuwacie że to nadchodzi, że pojawia się coś nowego i nieznanego w Waszym życiu. Jest to zazwyczaj dość trudny moment; budzimy się albo pod wpływem choroby, albo zwolnienia z pracy, albo utraty związku, albo innego dyskomfortowego zdarzenia. I o ile po jakimś czasie umiemy dostrzec pozytywne aspekty tej trudnej sytuacji, to w momencie kiedy jesteśmy w samym środku szalejącej burzy trudno jest odczuwać wdzięczność. Jesteśmy przerażone, samotne, zagubione, czujemy się inne, niepasujące do reszty. To bardzo trudny, ale też bardzo ważny moment. I tak naprawdę to wielkie święto – nawet jeśli tego jeszcze nie umiemy dostrzec.

Moja historia z budzeniem się do świadomego życia zaczęła się właśnie ok 15 lat temu (nieszczęsny Pluton! 😉 ); nie wiedziałam o co jeszcze dokładnie chodzi, ale zaczęłam poszukiwać głębiej, zarówno w moim życiu zawodowym i prywatnym. Niestety nikt z mojego otoczenia nie podzielał moich poszukiwań; wszyscy mówili, że jestem dziwna, że szukam “nie wiadomo czego” zamiast się cieszyć tym co mam. Czułam się nierozumiana, samotna, pogubiona. Etap tej “niewygody” był bardzo trudny dla mnie, ale jak się okazało niezbędny. I nie chodzi wcale o to, że się nie cieszyłam tym co mam. Po prostu ta wewnętrzna tęsknota, to nawoływanie nie wiadomo skąd było silniejsze… Dziś wiem, że taką drogę wybrała moja Dusza i robiła wszystko, abym zaczęła słyszeć jej wołanie.

Dziś wiem też, że gdybym nie była sama w tamtym momencie, to byłoby mi łatwiej przejść te wszystkie wyzwania i trudności. I w ten oto sposób zatoczyłyśmy koło i wróciłyśmy do intencji, która mnie dzisiaj do Was przyprowadziła.

Niezależnie od miejsca w swoim życiu, w którym dzisiaj jesteś; warto mieć wokół siebie dobre i wspierające dusze, które w trudnych chwilach wysłuchają, opowiedzą jak to było u nich, zainspirują.

Zatem, Kobiety, zwołuję Was do stworzenia wspólnej przestrzeni wsparcia na ścieżce Kobiecego Przebudzenia. Nasze historie i nasze doświadczenia mogą podnieść na duchu inne kobiety, zainicjować do zmian, otworzyć szerszą perspektywę.

Zapraszam Was na cykl spotkań online, na zoomie, które zaplanowałam w odstępie co ok. 2 tygodnie. Będą to spotkania tematyczne, podczas których będę dzieliła się swoją historią i swoim doświadczeniem; będzie również przestrzeń na Wasze pytania i Wasze historie. Będę też starała się podzielić narzędziami, które mi pomogły w konkretnym temacie, tak abyście dostały coś z czego można realnie skorzystać. Wierzę, że Wy również macie swoje pomysły, więc widzę to jako wspólne zbieranie doświadczeń do jednego koszyka pt. Kobiece Przebudzenie.

Pierwsze spotkanie zaplanowałam na środę 24.01.2024r. o godz.20. Będzie to tuż przed pełnią, która dopełni się następnego dnia o godz. 18:54, więc domknie się w ten sposób cały proces twórczy i wypuścimy jego owoce do Wszechświata. Tematem spotkania będzie Przebudzenie (używając tego słowa mam na myśli doświadczenie obudzenia się do świadomego życia); czym jest, co znaczy, o co chodzi, jak to było u mnie a jak u Was? W spotkaniu bierzesz udział tak jak chcesz; możesz być słuchaczką, możesz dzielić się kawałkami siebie na czacie, możesz też zabierać głos jeśli będziesz chciała i będzie na to czas. Up to you 😉
Następne spotkania będą prawdopodobnie odbywały się co drugi poniedziałek, również o godz. 20.
Aby wziąć udział w projekcie, wypełnij proszę formularz: https://forms.gle/dYpfrFbUczrXpS7N6
Spotkania są bezpłatne.

Bardzo jestem podekscytowana tym projektem i bardzo się cieszę na takie współtworzenie, dzielenie się i wzajemne inspirowanie. Mam nadzieję, że dołączysz do nas, ponieważ bardzo jestem ciekawa Twojej historii. Wiedz, że Świat jej potrzebuje i czeka na nią <3

Do zobaczenia!

Anna