Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

SoundHealing EKOMARINA GIŻYCKO – Dźwiękowa podróż po Twoim wewnętrznym kosmosie

21 lipca-19h00-20h30

70PLN – 90PLN
Zapraszamy Cię nie tylko do relaksu, ale przede wszystkim głębokiej podróży w głąb siebie❣️
Nasze SoundHealingi charakteryzuje różnorodność wynikająca z wielości instrumentów na jakich gramy oraz nasze połączenie; tworzymy we dwoje co sprawia, że jest to forma rozmowy, wymiany, interakcji, przepływu. Każdy instrument opowiada inną historię; mogą to być opowieści o odwadze, o lęku, o napięciu, radości, wdzięczności. Historie się przeplatają ale to Ty ich 🔥DOŚWIADCZASZ🔥 i to TWOJE doświadczenie jest tutaj najważniejsze.
To nie my zabieramy Cię w podróż, tylko Ty nas.
Podróż rozpoczynamy od ustalenia Twojej intencji – to ona nadaje kierunek. Następnie dźwięk za dźwiękiem, krok za krokiem, zapadasz się w swój wewnętrzny kosmos. Rozpoczyna się Twoja Podróż Bohatera/Bohaterki; pełna przygód, zwrotów akcji, emocji, niespodzianek, odkryć, uświadomień. Może odkryjesz w sobie głębię oceanu, w którym panuje odwieczny spokój🌊 A może będziesz biec daleko przed siebie, do swych marzeń i pragnień🪽 Lub poczujesz, jak bardzo tęskniłaś/eś za sobą…❤️ Cokolwiek odkryjesz, jest dobre. To bardzo delikatny i ważny moment; rozbłysk świadomości🌟; kiedy wiemy, gdzie i kim jesteśmy, możemy zacząć kolejny etap podróży zwanej życiem.
W naszych SoundHealingach główne role grają: bębny, gong, misy kryształowe i mosiężne, nasze głosy a także dzwonki, didgeridoo, oceandrum, duduk i inne przeszkadzajki 😉
Tworzą (lub inaczej: dają się prowadzić 😉) Ania i Robert; para, która na co dzień zajmuje się poszerzaniem świadomości w zakresie pracy z ciałem poprzez masaże a także dźwiękoterapię🌈
Zapraszamy.
🔥Kiedy? 21.07.2024r. godz 19.00
🔥Gdzie?
Ekomarina, ul. Dąbrowskiego 14, 11-500 Giżycko (sala na piętrze)
🔥Bilety:
70zł w przedsprzedaży;
90zł gotówką w dniu koncertu
🔥Zapisy i bilety:
https://alohabodytemple.com/rezerwacje/ lub link na dole wydarzenia.
Weź ze sobą poduszkę, koc i karimatę – dla własnego komfortu. Weź ubranie nie krępujące ruchów.
Zapraszają:
Anna i Robert:
Od wielu lat zajmujemy się pracą ciałem, używając różnych metod, tradycji czy form. Gra na instrumentach wpływa na całego człowieka w nie mniejszym stopniu niż masaż, a przy tym pozwala zająć się więcej niż jednym człowiekiem na raz. Gramy we dwoje, używając różnych instrumentów m.in. gongu, bębnów, mis kryształowych i mosiężnych, didgeridoo, dzwonków i innych. Nasze połączenie i harmonia w naszej relacji przekłada się na wszystko co robimy razem, a więc i na efekt wspólnej gry. Synergia naszego działania sprawia, że to wydarzenie daleko wykracza poza zwykłą relaksującą kąpiel w dźwiękach.

Szczegóły

Data:
21 lipca
Godzina:
19h00-20h30
Koszt:
70PLN – 90PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://alohabodytemple.asysto.pl/wizyta/krok4/7777/16680/10760

Organizator

Aloha Bodytemple
Phone
+48 663 513 143
Email
my@alohabodytemple.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Ekomarina
ul. Dąbrowskiego 14
11-500, 11-500
+ Google Map
Scroll to Top