Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Masaż pleców dla początkujących 6-7 lipca

6 lipca-9h00-7 lipca-18h00

1190PLN
Masaż pleców wciąż jest najczęściej wybieranym z oferty, choćby ta była bardzo długa i różnorodna. Dzieje się tak, gdyż podczas jednej sesji, można upiec dwie, albo nawet trzy pieczenie: uwolnić ból, zredukować stres i czuć przyjemność z dotyku, w miejscu, które to uwielbia. Oczywistym powodem jest też to, że większość ludzi mniej lub bardziej cierpi z powodu bólu pleców, więc zajęcia nikomu nie zabraknie.
Wychodząc naprzeciw naszej misji – wnoszenia dobrego dotyku pod strzechy, postanowiłem stworzyć kurs masażu pleców. Uważam, że byłoby najlepiej, gdyby każdy miał w zasięgu ręki kogoś, kto będzie potrafił zrobić dobry masaż.
🌟A zatem zapraszam cię na kurs masażu pleców.🌟
O metodzie – najlepsze praktyki dla największych korzyści
To kim się jest ma o wiele większe znaczenie, niż najlepsze techniki. Kluczem jest postawa i nastawienie, otwarte dłonie, otwarte serce i jasny umysł. Techniki zaś, to wypraktykowane najbardziej efektywne sposoby pracy z kilku rodzajów masażu, terapii manualnej i terapii powięziowej. Uczyłem się i powtarzałem wiele różnych ruchów, trików i sposobów, które były wpisane w daną metodę. Jednak po latach, niektóre z nich odeszły, inne zostały, bo dawały najlepszy efekt. Te właśnie przekazuję.
“Nie chcę, żebyś był kolejnym rzemieślnikiem, jednym z wielu, którzy kończą kursy masażu; chcę, żeby Twoja praca była rozpoznawalna, jako sztuka najwyższej klasy. Mistrzostwo wymaga praktyki i dalszego rozwoju a ten warsztat będzie doskonałym pierwszym krokiem. Moim zadaniem jest dać Ci możliwie najszersze podstawy i umożliwić Twoj dalszy rozwój. Różnica w tym podejściu polega na tym, że nie uczę technik dla ich samych, ani dla wypełnienia czasu. Uczę jak osiągnąć efekt w możliwie najlepszy sposób. Celem jest klient, jego potrzeba i oczekiwania, a nie zrealizowanie konkretnej metody od początku do końca “.
Dla kogo ten warsztat❓️
Kurs przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy dopiero zaczynają swoją drogę z dotykiem, dla tych, którym zależy na solidnych podstawach, które umożliwią dalszy rozwój, a także dla tych, którzy chcą masować najbliższych i nie wiążą z masażem swojej zawodowej przyszłości.
Zarys programu👇
W formie krótkich wykładów: anatomia, anatomia funkcjonalna i palpacyjna w podstawowym zakresie. Poznamy tyle teorii, ile jest niezbędne do praktyki Podam też źródła do dalszej eksploracji.
Ćwiczenia z dotykiem – budzenie dłoni do czucia, zbierania informacji i dawania. Zajmiemy się też jego jakością, energią i kierunkiem.
Ćwiczenie praktycznych technik i ich zastosowanie. Jakie znaczenie ma tempo, siła i rodzaj olejku. Nauczysz się różnych technik relaksacyjnych, poznasz nalepsze praktyki przeciwbólowe i uwalniające napięcie. Uwalnianie napięć z karku, barków, klatki piersowej i lędźwi.
Dowiesz się o wskazaniach i przeciwwskazaniach do masażu. Przeprowadzimy wywiad i zaplanujemy sesję. Po kursie będzie można robić masaże w zakresie kursu, co potwierdzi wydany przez naszą szkołę certyfikat.
Co wyróżnia ten kurs?
✅️Kameralne grupy -4-6-8 osób
✅️Krąg wsparcia – rozmawiamy o tym co żywe, co trudne, co łatwe, zadajemy pytania, wymieniamy się wiedzą, odczuciami i doświadczeniami.
✅️Ćwiczymy na sobie nawzajem i dajmy sobie feedback.
✅️Autorska technika – Wiele lat praktyki masażu doprowadziło mnie do miejsca, w którym zrozumiałem co tak naprawdę jest kluczowe w masażu. Podczas kursu dzielę się tym wszystkim, co jest gwarancją najlepszego rezultatu – esencją postawy, dotyku i najlepszych technik.
Konkrety:
⚡️2 dni szkoleniowe, w sumie 16 godziny praktyki i niezbędnej teorii.
⚡️Teoria: anatomia i anatomia funkcjonalna, teoria masażu, wskazania i przeciwwskazania, case study.
⚡️Praktyka: anatomia palpacyjna, techniki pracy, cały masaż
⚡️Certyfikat
⚡️Grupy 4-6-8 osób
⚡️Praca na stołach do masażu
💧Termin: 6-7 lipca
💧Zajęcia w sobotę i niedzielę od 9.00 do 18.00 z przerwą na obiad (we własnym zakresie)
💧Lokalizacja: Nadarzyn; Ul. Komorowska 27A; 05-830 Warszawa
💧Cena: 1190 zł
💧Zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/Ga2J8uHQ28CcAFMPA

Szczegóły

Początek:
6 lipca-9h00
Koniec:
7 lipca-18h00
Koszt:
1190PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://forms.gle/Ga2J8uHQ28CcAFMPA

Organizator

Robert Stępień
Phone
501 075 938
Email
my@alohabodytemple.com

Miejsce wydarzenia

Nadarzyn
Komorowska 27A
Nadarzyn, mazowieckie Poland
+ Google Map
Scroll to Top