Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

01.04 WielkaMocny SoundHealing Nadarzyn

1 kwietnia-18h00-20h00

Zapraszamy na godzinną podróż z dźwiękiem zawieszonym w pajęczej sieci ciszy🕸. Gdyby nie cisza, nie byłoby dźwięków, gdyby nie Wy nie byłoby naszych koncertów.
Kiedy gramy to przede wszystkim słuchamy; ciszy, Was, siebie nawzajem, przestrzeni, instrumentów. Wszystko razem tworzy orkiestrę symfoniczną, która wygrywa jedyną w swoim rodzaju kompozycję. I każdy z tej kompozycji bierze dla siebie odpowiedni kawałek, który akurat w tym momencie jest najbardziej potrzebny:
🌀 relaks – dla ciała i umysłu; stan świadomego snu, kiedy ciało śpi a umysł czuwa zawieszony pomiędzy falami Alfa i Theta. Jest to stan głębokiej regeneracji; stan w którym uruchamiają się harmonizujące procesy dla naszego ciała; stan kiedy drzwi do podświadomości są otwarte i warto wówczas zasiewać nasiona intencji.
🌀 puls Serca – czasem bębny szamańskie przypominają nam bicie Serca naszej Mamy, kiedy byliśmy jeszcze w jej łonie. Czasami budzą nasze Serce do działania, do stawania, do odwagi, do Miłości. Czasem zabierają nas nad rzekę, sadzają przy ogniu z naszymi przodkami, tańczą i śpiewają z nami.
🌀 fizyczność – wibracje gongu, mis, bębnów, didgeridoo poruszają nasze tkanki, mięśnie, kości; rozwibrowują miejsca, w których ukryło się napięcie; rozpraszają energię, która utknęła w stawach; rezonują z naszymi czakrami.
🌀 echa pamięci – niektóre dźwięki przywołują wspomnienia z przeszłości; wracają emocje, nigdy nie wyrażone w pełni, dopominając się przeżycia, poczucia.
🌀wizje przyszłości – głęboki relaks, odprężenie umysłu, otwarta podświadomość – wszystko to sprawia, że nasza kreatywność tryska nowym strumieniem; pojawiają się nowe idee; chce nam się działać i tworzyć; pojawiają się nowe drogi.
🌀…i wiele, wiele innych kawałków.
Tyle ile Was, tyle możliwości odczuwania i przeżywania spotkań z dźwiękiem.
Jeśli przeczuwasz istnienie nieodkrytych jeszcze części siebie, jeśli przyciąga Cię tajemnica wspólnego tworzenia przestrzeni pomiędzy ciszą a dźwiękiem, jeśli potrzebujesz sięgnąć po któryś z wyżej wymienionych kawałków – zapraszamy.
Przyjdź i stwórzmy razem Nowy Wymiar🌈
Anna&Robert
Szczegóły wydarzenia:
❄️ Kiedy? 1.04.2024r. godz 18.00
💧 Gdzie? Aloha Bodytemple, ul. Komorowska 27A, 05-830 Nadarzyn
🌊 Bilety:
⚜️80zł w przedsprzedaży (przelew możliwy do 19go stycznia);
⚜️100zł w dniu koncertu
☄️ Zapisy i zakup biletów przez:
https://alohabodytemple.com/rezerwacje/
Weź ze sobą poduszkę, koc i karimatę – dla własnego komfortu. Weź ubranie nie krępujące ruchów.

Szczegóły

Data:
1 kwietnia
Godzina:
18h00-20h00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://alohabodytemple.asysto.pl/wizyta/krok4/7777/17582/11257

Organizator

Aloha Bodytemple
Phone
+48 663 513 143
Email
my@alohabodytemple.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Nadarzyn
Komorowska 27A
Nadarzyn, mazowieckie Poland
+ Google Map
Scroll to Top