Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Masaż stóp dla początkujących *Maj*

11 maja-9h00-12 maja-18h00

Zapraszam cię na wyjątkowy Kurs Masażu Stóp.👣
To autorskie podejście będące efektem ponad 20 lat praktyki🌟
❓️Dla kogo❓️
Kurs przeznaczony dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę z dotykiem, dla tych, którym zależy na solidnych podstawach, które umożliwią dalszy rozwój, a także dla tych, którzy chcą masować najbliższych i nie wiążą z masażem swojej zawodowej przyszłości.
O tym masażu stóp👇
Masaż stóp powinien być bardzo przyjemnym, głęboko relaksującym i regenerującym masażem, o wielu właściwościach terapeutycznych. Dobry masaż stóp przywraca zdrowie i dobre samopoczucie. Dobry masaż nie jest ani za mocny, ani za słaby, ma być taki, żeby cały człowiek rozpuścił się w głębokim relaksie. Dobry masaż jest też znakomitym darem, jaki można dać bliskiej osobie. Dotyk bowiem, jest tym co buduje więź między ludźmi, a gdy jest dawany z miłością, jego moc jest ogromna. Ten masaż zawiera w sobie elementy relaksujące, refleksoterapię, oraz elementy pracy powięziowej i terapii manualnej.
Meta masaż🌀
Porozmawiamy o intencji, poszukamy motywacji, poćwiczymy uważność w dotyku, otworzymy dłonie na głębokie czucie i zajmiemy się tym wszystkim, co jest potrzebne jeszcze przed dotykiem, żeby jego wartość była możliwie największa.
Na tym kursie👇
Poznasz niezbędną teorię i dostaniesz źródła, z których warto korzystać.
Nauczysz się całego masażu stóp, przećwiczysz go na innych i doświadczysz na sobie. Dostaniesz indywidualne wskazówki i część masażu od prowadzącego.
Dostaniesz certyfikat potwierdzający twoje uczestnictwo i zdobyte umiejętności.
Co wyróżnia ten kurs❓️
✅️Kameralne grupy -4-6-8 osób
✅️Krąg wsparcia – rozmawiamy o tym co żywe, co trudne, co łatwe, zadajemy pytania, wymieniamy się wiedzą, odczuciami i doświadczeniami.
✅️Ćwiczymy na sobie nawzajem i dajmy sobie feedback.
✅️Autorska technika – Wiele lat praktyki masażu stóp doprowadziło mnie do miejsca, w którym zrozumiałem co tak naprawdę jest kluczowe w masażu. Podczas kursu dzielę się tym wszystkim, co jest gwarancją najlepszego rezultatu – esencją postawy, dotyku i najlepszych technik.
“Nie chcę, żebyś był kolejnym rzemieślnikiem, jednym z wielu, którzy kończą kursy masażu; chcę, żeby Twoja praca była rozpoznawalna, jako sztuka najwyższej klasy. Mistrzostwo wymaga praktyki i dalszego rozwoju a ten warsztat będzie doskonałym pierwszym krokiem. Moim zadaniem jest dać Ci możliwie najszersze podstawy i umożliwić Twoj dalszy rozwój. Różnica w tym podejściu polega na tym, że nie uczę technik dla ich samych, ani dla wypełnienia czasu. Uczę jak osiągnąć efekt w możliwie najlepszy sposób. Celem jest klient, jego potrzeba i oczekiwania, a nie zrealizowanie konkretnej metody od początku do końca “.
Konkrety:
⚡️2 dni, w sumie 16 godzin praktyki i niezbędnej teorii.
⚡️Teoria: budowa stóp, teoria masażu, refleksoterapia, powięź, wskazania i przeciwwskazania, case study.
⚡️Praktyka: anatomia palpacyjna stopy, techniki pracy na stopach, cały masaż
⚡️Materiały: teoria i opis technik ze zdjęciami, ⚡️Certyfikat
⚡️Grupy 4-6-8 osób
⚡️Praca na stołach do masażu
💧Termin: 11-12 maja ; 20-21 lipca ; 14-15 września
💧Zajęcia w sobotę i w niedzielę od 9.00 do 18.00 z przerwą na obiad (we własnym zakresie)
💧Lokalizacja: Nadarzyn; Ul. Komorowska 27A; 05-830 Warszawa
💧Cena: 1190 zł
💧Zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/2WG3EDnUU94vhXG36
Głęboki masaż stóp przywraca dobre samopoczucie, dobry sen, głęboko relaksuje na poziomie fizycznym i mentalnym. Uziemia, oczyszcza i wspomaga nieustanne dążenia organizmu do równowagi i zdrowia. Nie sposób przecenić jego wartość. Warto mieć takie narzędzie w rękach nie tylko dla najbliższych.
Prowadzący: Robert Stępień
Od 20 lat pasjonuję się refleksoterapią stóp a także innymi metodami pracy z ciałem, w tym terapią manualną i powięziową. Uwalniam od bólu i traum, przywracam sprawność, poszerzam świadomość poprzez pracę z ciałem. Za każdym razem uważnie słucham tego, co mówi człowiek z którym pracuję, gdyż w jego słowach ukryta jest recepta na jego zdrowie.

Szczegóły

Początek:
11 maja-9h00
Koniec:
12 maja-18h00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://forms.gle/2WG3EDnUU94vhXG36

Organizator

Robert Stępień
Phone
501 075 938
Email
my@alohabodytemple.com

Miejsce wydarzenia

Nadarzyn
Komorowska 27A
Nadarzyn, mazowieckie Poland
+ Google Map
Scroll to Top