Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KOBIDO w Duchu Aloha *KRAKÓW* – Kurs masażu twarzy inny niż wszystkie

13 stycznia-10h00-14 stycznia-18h00

799pln
Jestem masażystką Lomi Lomi Nui, Kobido i innych form terapetycznego dotyku (m.in terapia czaszkowo-krzyżowa, Reiki, Dotyk Motyla). Moją misją jest budzenie dłoni do świadomego kontaktu z drugim człowiekiem, “szerzenie dotyku pod strzechy”❣️ Wierzę, że nie trzeba być profesjonalistą/tką aby dzielić się dotykiem z najbliższymi, z dziećmi, z przyjaciółmi🤲 Wystarczy poznać podstawy uzdrawiającego dotyku i zaufać swojemu czuciu. Każdy z nas ma tę moc ukrytą w dłoniach, nadaną nam z urodzeniem.
Zapraszam Was na wyjątkowy, niekomercyjny, jedyny taki kurs masażu twarzy. Technikę tę zgłębiam od 4 lat i wciąż zadziwiają mnie efekty tej pracy, które objawiają się jako piękniejsza, zdrowsza, bardziej rozświetlona twarz, ale również w postaci natychmiastowego relaksu, odprężenia, rozluźnienia, które sprawiają że nabieramy dystansu do codzienności, zasilamy nasze moce, poznajemy siebie.
Brałam udział w wielu warsztatach pracy z ciałem i dziś już wiem jak chcę a jak nie chcę się z Wami dzielić moją wiedzą.
❌️To nie jest kurs, w którym stoły do masażu są ławkami jak w szkole.
❌️To nie jest kurs, w którym uczestnicy nie znają się wzajemnie.
❌️To nie jest kurs, w którym uczymy się tylko techniki.
🔥Co wyróżnia moje szkolenie?🔥
☯️kameralna grupa, w której możemy poczuć się bezpiecznie. Dzięki formule kręgowej poznajemy się wzajemnie, słuchamy potrzeb, budujemy więź. W takiej atmosferze jest nam dużo łatwiej się rozluźnić, a dzięki temu szybciej się uczymy. Nasze ciało czuje się bezpiecznie i łatwiej jest mu się zrelaksować, wówczas nasz układ nerwowy odpręża się.
☯️budujemy fundamenty uzdrawiającego dotyku. Spotkanie zaczynamy od ćwiczenia, podczas którego na “własnej skórze” możemy poznać i doświadczyć podstawowych wartości świadomego dotyku. Kiedy znamy już bazę, wówczas każdy dotyk jakim się dzielimy jest uzdrawiający.
☯️technika. Technika daje poczucie bezpieczeństwa. Poznasz moją autorską metodę opartą o rytuał Kobido oraz uzupełnioną o inne elementy sprawiające, że ten masaż daleko wykracza poza “zwykły lifting”, staje się głębokim spotkaniem o wielkiej mocy działania.
☯️doświadczenie. Dzielę się swoim doświadczeniem, które możesz zabrać do swojej pracy, ale też do domu, do rodziny, do przyjaciół.
☯️dar w dłoniach. Obudzisz swoje dłonie do dawania. Zobaczysz jaką mają moc i jak możesz pomagać innym. To dar, który już na zawsze zostanie z Tobą.
☯️inwestycja. Ten kurs to niesamowita inwestycja, ponieważ zapłacisz za niego równowartość 4 godzinnych masaży twarzy, a będziesz go przyjmować przed 2 dni!
Szczegóły wydarzenia:
🍁Kiedy? 13-14.01.2024r (spotykamy się w sobotę i niedzielę w godz.10-18)
🦋Gdzie? ul. Lea, Kraków
🌟Inwestycja? 799zł (kurs) + catering (do ustalenia)
🌺Jak się zapisać?
– wypełnij formularz:
https://forms.gle/pjDTZLU1KkeEGi8y8
– dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 199zł na konto: 25 1050 1807 1000 0097 4852 2159; Anna Zaleska BODYTEMPLE (w tytule przelewu wpisz nazwę wydarzenia, imię i nazwisko oraz numer telefonu).
🔥Więcej informacji pod numerem telefonu: 663513143 lub e-mail: my@alohabodytemple.com

Szczegóły

Początek:
13 stycznia-10h00
Koniec:
14 stycznia-18h00
Koszt:
799pln
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://forms.gle/pjDTZLU1KkeEGi8y8

Organizator

Anna Zaleska
Phone
663 513 143
Email
my@alohabodytemple.com

Miejsce wydarzenia

Kraków
ul. Lea + Google Map
Scroll to Top