2023 w skrócie

2023 w skrócie

Rok 2023 był dla nas czasem wielu zmian, otwierania się na nowe i zamykania starego. 

W lutym wróciliśmy po 2,5 miesięcznej podróży po Azji, która była spełnieniem naszych marzeń.

W marcu zakończyliśmy trzystopniowy staż tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich, co zaowocowało późniejszą współpracą. Od września jesteśmy jedną z par wspierających projekt IntentLove – przepiękną praktykę, wspierającą pary w budowaniu głębokich i bliskich relacji. Serdecznie polecamy i zapraszamy na intentlove.com.

W wakacje odbył się pierwszy kurs masażu Kobido; początkowo w wersji dla przyjaciółek, przekształcony  później w projekt otwarty dla wszystkich. Kurs wyróżnia się podejściem skupionym przede wszystkim na emocjach i dobrostanie człowieka, a dopiero potem na technikach. Dzięki temu dwudniowe spotkania oparte są na pracy nad sobą, kontakcie z innymi uczestnikami, budowaniu poczucia bezpieczeństwa i bliskości. W takich warunkach uczymy i rozwijamy się dużo chętniej i szybciej, a zmiany wpływają na całe nasze życie; nie tylko na naszą twarz 😉

We wrześniu przenieśliśmy się pod Warszawę, aby z tego miejsca móc działać szerzej i dzielić się z większą ilością ludzi dobrym dotykiem i uzdrawiającym dźwiękiem.

Jesienią odbył się indywidualny kurs masażu Lomi Lomi Nui oraz dwa kursy Kobido – w Warszawie i Poznaniu.

Koniec roku spędziliśmy nad jeziorami, dzieląc się dotykiem i dźwiękami z naszą mazurską społecznością. W sylwestrową noc pożegnaliśmy “stary” rok, wchodząc w “nowy” z lekkością i otwartością. Uderzyliśmy 12 razy w gong, wypiliśmy ceremonialne kakao, witając nowy rok owsianką 😉 To była magiczna noc.

Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, otwartość i zaangażowanie. Bardzo dziękujemy, że sięgacie po swoją odwagę i ponad wszystko wybieracie życie w prawdzie, wolności i zgodzie ze sobą. Bardzo dziękujemy, że możemy podróżować z Wami przez jakiś czas na tej ziemskiej ścieżce odkrywania swego prawdziwego JA. Bardzo dziękujemy, że przychodzicie na nasze koncerty i korzystacie z dobrodziejstwa dotyku.

Na Nowy Rok przygotowaliśmy dużo nowych projektów, na które serdecznie Was zapraszamy (poniżej niektóre z nich).

A tymczasem na Nowy Rok chcemy Wam życzyć podążania za głosem Serca, budowania bliskiej relacji ze sobą i z innymi, odwagi wkraczania w “nowe”, radości, spokoju i oczywiście mnóstwa Miłości.

https://www.facebook.com/AlohaBodytemple