Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sound healing Warszawa

9 grudnia 2023-19h00-20h30

80pln – 100pln
Zapraszamy na godzinną podróż z dźwiękiem zawieszonym w pajęczej sieci ciszy. Gdyby nie cisza, nie byłoby dźwięków, gdyby nie Wy nie byłoby naszych koncertów.
Kiedy gramy to przede wszystkim słuchamy; ciszy, Was, siebie nawzajem, przestrzeni, instrumentów. Wszystko razem tworzy orkiestrę symfoniczną, która wygrywa jedyną w swoim rodzaju kompozycję.
I każdy z tej kompozycji bierze dla siebie odpowiedni kawałek, który akurat w tym momencie jest najbardziej potrzebny:
* relaks – dla ciała i umysłu; stan świadomego snu, kiedy ciało śpi a umysł czuwa zawieszony pomiędzy falami Alfa i Theta. Jest to stan głębokiej regeneracji; stan w którym uruchamiają się harmonizujące procesy dla naszego ciała; stan kiedy drzwi do podświadomości są otwarte i warto wówczas zasiewać nasiona intencji.
* puls Serca – czasem bębny szamańskie przypominają nam bicie Serca naszej Mamy, kiedy byliśmy jeszcze w jej łonie. Czasami budzą nasze Serce do działania, do stawania, do odwagi, do Miłości. Czasem zabierają nas nad rzekę, sadzają przy ogniu z naszymi przodkami, tańczą i śpiewają z nami.
* fizyczność – wibracje gongu, mis, bębnów, didgeridoo poruszają nasze tkanki, mięśnie, kości; rozwibrowują miejsca, w których ukryło się napięcie; rozpraszają energię, która utknęła w stawach; rezonują z naszymi czakrami.
* echa pamięci – niektóre dźwięki przywołują wspomnienia z przeszłości; wracają emocje, nigdy nie wyrażone w pełni, dopominając się przeżycia, poczucia.
* wizje przyszłości – głęboki relaks, odprężenie umysłu, otwarta podświadomość – wszystko to sprawia, że nasza kreatywność tryska nowym strumieniem; pojawiają się nowe idee; chce nam się działać i tworzyć; pojawiają się nowe drogi.
…i wiele, wiele innych kawałków. Tyle ile Was, tyle możliwości odczuwania i przeżywania spotkań z dźwiękiem.
Jeśli przeczuwasz istnienie nieodkrytych jeszcze części siebie, jeśli przyciąga Cię tajemnica wspólnego tworzenia przestrzeni pomiędzy ciszą a dźwiękiem, jeśli potrzebujesz sięgnąć po któryś z wyżej wymienionych kawałków – zapraszamy.
Przyjdź i stwórzmy razem Nowy Wymiar.
KIEDY:
Sobota, 9 grudnia
godz. 19:00-21:00
CENA:
80/100 zł
ZAPISY:
https://alohabodytemple.com/rezerwacje
sms/telefonicznie: 663513143
email: my@alohabodytemple.com

Details

Date:
9 grudnia 2023
Time:
19h00-20h30
Cost:
80pln – 100pln
Event Category:
Website:
http://alohabodytemple.com/rezerwacje

Organizer

Anna Zaleska
Phone
663 513 143
Email
my@alohabodytemple.com

Venue

Warszawa
Poland + Google Map
Scroll to Top