sesje Dotyku

Masaże i nie tylko

W Aloha Bodytemple odbywają się Ceremonie idealnie skomponowane do potrzeb ciała i ducha. Najważniejsza w początkowym etapie jest rozmowa. Oboje jesteśmy certyfikowanymi trenerami, dzięki czemu mamy przygotowanie do tego, aby zabrać Cię głęboko do Twojego wnętrza. Korzystamy zarówno z narzędzi coachingowych, ściśle ukierunkowanych na rozpoznanie potrzeb, jak i technik szamańskich pozwalających nam patrzeć dalej niż umysł. Dobieramy zarówno sposoby pracy jak i kolejność rytuałów a także czas ich trwania.  

Zapraszamy także na sesje

Sound Healing

Ceremonie Dźwięku odbywają się zarówno w Aloha Bodytemple, jak i w każdym miejscu, do którego nas zaprosisz to godzinna podróż po Twoim wewnętrznym kosmosie, do której zabiorą Cię gong, bębny, didgeridoo, misy kryształowe i mosiężne oraz dzwonki, grzechotki i inne instrumenty. Kierunek nadaje Twoja Intencja, my zabieramy Cię na pokład zapewniając bezpieczny powrót.

Lomi Lomi Nui

To hawajski, głęboko relaksujący, masaż całego ciała, mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego ciało, umysł i ducha. Łączy uzdrawiającą moc dotyku, olejów, muzyki i ciepła, aby poprzez głębokie rozluźnienie, przywrócić pełny potencjał sił życiowych. Harmonizuje energię w ciele, dając poczucie błogości i szczęścia oraz pobudzając wrodzoną, uzdrawiającą siłę.

Inner Bliss

Autorski m​asaż b​ędący kwintesencją wielu lat praktyki. Głęboko relaksujący, równoważący i integrujący. Inspirowany m.in masażem Lomi Lomi​ Nui i masaż​em powięziowy​m. Powolne długie ruchy, nieduża ilość olejku oraz zróżnicowana siła i głębokość pracy, dla najlepszego rezultatu. Sesję poprzedza rozmowa o potrzebach i oczekiwaniach.

Starosłowiański masaż brzucha

Głęboka praca z Twoim centrum, miejscem, gdzie znajduje się Twoja moc. Masaż rozluźniający jamę brzuszną. Uwalnia wiele napięć i przywraca równowagę w pracy narządów wewnętrznych. Znakomicie sprawdza się jako antidotum na problemy trawienne, oraz w terapii bólu zarówno trzewii, kręgosłupa, pleców i kończyn.

Kobido

Japoński rytuał przywracania wewnętrznego piękna. Głęboka praca na tkankach twarzy, szyi, dekoltu i karku. To nie tylko masaż twarzy, znacznie i od razu zmieniający jej wygląd na zdrowszy i bardziej żywy; to również możliwość do zrelaksowania się i wglądu w siebie.

Oddech Życia

Rytuał oparty na terapii czaszkowo-krzyżowej. To subtelna praca poprzez delikatny dotyk, przynosząca regenerację na głębokim poziomie. Wspiera harmonizowanie tzw. Pierwotnego Rytmu Oddechowego, czyli przepływów płynu mózgowo-rdzeniowego. Przynosi ukojenie, reguluje układ nerwowy, usprawnia pracę organów wewnętrznych.

Ceremonia Pełni

Masaż na 4 ręce. Połączenie męskiego i żeńskiego, troskliwego i opiekuńczego, miękkiego i zdecydowanego … Gdy północ z południem grają ten sam utwór, a dzień i noc tańczą wspólny taniec, następuje przekroczenie dualności i można doświadczyć bycia jednością ze wszystkim, z całym stworzeniem. Nasz masaż na nasze 4 ręce, to okazja, by doświadczyć tańca przeciwieństw i znaleźć się w środku oka cyklonu, gdzie panuje cisza i błogość. To miejsce szczególne, gdzie można się spotkać ze swoim rdzeniem, swoim własnym środkiem, ze swoją najwyższą jaźnią. To czas na uzyskanie odpowiedzi na zadane wcześniej pytania. Wystarczy się poddać.

MER

Mięśniowo -powięziowe rozluźnianie energetyczne – głęboka praca z ciałem, której celem jest uwolnienie od każdego niemal rodzaju bólu. Stosowane są ​przede wszystkim techniki​ powięziowe, ​o​raz terapia manualna. ​Włączenie świadomego oddychania sprawia, że sesja staje się procesem uwalniania na poziomie energetycznym. M.E.R. doskonale sprawdza się w uwalnianiu emocji i ograniczeniach wynikających z wcześniejszych przeżyć. Znakomicie wspomaga inne procesy terapeutyczne. Sesja dotyczy wybranego obszaru ciała.

Głęboki masaż stóp

​Autorski masaż powstały z połączenia refleksoterapii, masażu powięziowego​ i innych form terapeutycznych. Ten masaż nie jest bolesny. Jest za to bardzo precyzyjny i szczegółowy. Całe stopy są dokładnie masowane w taki sposób, by uwolnić je od bólu i napięć, przywrócić im sprawność, a także by pobudzić wszystkie strefy odruchowe i tym samym wyregulować organizm. Ten masaż ma na celu wprowadzenie w stan regenerującego relaksu. Sprawia, że stopy są lekkie, a sen głęboki.

Reiki

Rytuał wzmacniania indywidualnej energii życiowej. Metoda ta znana jest od ponad 3 tys lat jako sztuka uzdrawiania i rozwoju duchowego. Wzmacnia układ immunologiczny, pobudza naturalne mechanizmy samoleczenia, oczyszcza ciało z toksyn i przywraca równowagę energetyczną całego organizmu.

RytuaŁ

... z głowa w górze

Ważny jest dla nas  aspekt poszerzania świadomości, zatem każdą sesję zaczynamy i kończymy rozmową, aby to co się wydarzyło było zrozumiane i znalazło swoje miejsce w świadomości.

Integracja

... i ze stopami na ziemi

Staramy się  aby wiedza, którą odkryjecie o sobie podczas rytuału, wspierała Was w Waszym życiu codziennym. 

IMG (2)

Sesje na wyjeździe

Stałym elementem naszej działalności jest wsparcie masażowe na różnych imprezach. Są to turnusy jogowe, wszelkie warsztaty i festiwale. Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do warunków danej imprezy. Dysponujemy stołami do masażu i wszelkim niezbędnym sprzętem potrzebnym do profesjonalnej obsługi.

Możemy także przyjechać na indywidualne sesje bez okazji. W tym celu zbierz grupę i zorganizuj miejsce. My zajmiemy się resztą.

Scroll to Top