Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Women Camp – Warsztat dla Kobiet, Mazury

28 października 2022-19h00-30 października 2022-14h00

499pln
Drogie Kobiety!
Zapraszam Was do Aloha Bodytemple na wspólny weekend, podczas którego będziemy eksplorować naszą kobiecość korzystając z różnych technik i narzędzi. Spotkamy się w świętej przestrzeni Kobiecego Kręgu, w której będziemy mogły podzielić się tym co dla nas ważne, trudne, za czym tęsknimy i o czym marzymy.
Podczas weekendu będziemy również odkrywać nasze ciała w tańcu, ćwiczeniach, medytacjach w ruchu, dzieląc się dotykiem; poznawać potrzeby ciała, język jakim się z nami komunikuje oraz uczyć się rozpoznawać nasze granice.
Będziemy też wspólnie gotować, uczyć się od siebie nawzajem, inspirować, relaksować.
Poprowadzę także dla Was Ceremonię Dźwięku podczas której będziecie mogły udać się w podróż do swojego wnętrza, aby tam poszukać odpowiedzi na nurtujące pytania. Będzie nas wspierać w tej podróży Ceremonialne Kakao, które pięknie otwiera Serca, uwrażliwia i rozmiękcza.
To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:
❣ pragniesz zbliżyć się do swojej wewnętrznej kobiety;
❣ potrzebujesz przypomnieć sobie jak to jest czuć się bezpiecznie w miękkości i lekkości;
❣ chcesz nauczyć się bliższej komunikacji ze swoim ciałem;
❣ pragniesz rozpoznać i nauczyć się jak komunikować o swoich granicach;
❣ potrzebujesz odpocząć i naładować akumulatory w towarzystwie innych kobiet;
❣ jesteś ciekawa świata i siebie samej.
Spotkanie będzie bardzo kameralne (tylko 6 miejsc) ze względu na rozmiar przestrzeni, do której Was zapraszam. Pozwoli nam to stworzyć atmosferę bliskości, wspólnotowości, wzajemnego wsparcia. Przestrzeń będzie ze mną trzymać Anahata – duchowa siostra, uzdrowicielka, terapeutka tańca.
🍁Kiedy? 28-30.10.2022r (zaczynamy w piątek od 19 a kończymy w niedzielę ok 14)
🦋Gdzie? Aloha Bodytemple, Mazury, Kozin k.Giżycka
🌟Inwestycja? 499zł (warsztat + pobyt z wyżywieniem)
🌺Jak się zapisać?
– zapisz się pod nr 663 513 143 (Ania) lub my@alohabodytemple.com
– Dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 200zł na konto: 25 1050 1807 1000 0097 4852 2159; Anna Zaleska BODYTEMPLE (w tytule przelewu wpisz nazwę wydarzenia, imię i nazwisko oraz numer telefonu) – potwierdzenie wpłaty otrzymasz sms-em lub e-mailem.
Zapraszają:
Anna Zaleska
Masażystka Lomi Lomi Nui (od 2017), Kobido (od 2019) i innych form terapeutycznego dotyku, m.in MER, Dotyk Motyla. Jej misją jest szerzenie bliskości poprzez dotyk. Absolwentka Holistycznej Szkoły Trenerów, studentka Szkoły Szamańskiej Arvick Baghramian. Od 2021r do pracy terapeutycznej włączyła dźwięki i wibracje instrumentów naturalnych.
Anahata Aleksandra Nowacka – uzdrowicielka, tancerka, nauczycielka jogi i orędowniczka świętej kobiecości. Kierując się głosem serca, zrezygnowała z kariery medialnej w BBC i wygodnego stylu życia w Londynie, aby spełnić swoje marzenie o przeprowadzce na Bali, studiowaniu jogi i uważności oraz leczeniu bez użycia zachodniej medycyny. Dziś pracuje z medycyną wibracyjną i wykonuje pracę z energią w formie procesu Inner Dance, aktywując przepływ energii w ciele. Poprzez głębokie połączenie ze swoim ciałem i 18 lat nauczania tańca nauczyła się wykorzystywać ruch jako formę terapii dla siebie i innych.

Szczegóły

Początek:
28 października 2022-19h00
Koniec:
30 października 2022-14h00
Koszt:
499pln
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/2OqHOsbgF

Organizator

Anna Zaleska
Telefon:
663 513 143
Adres e-mail:
my@alohabodytemple.com

Miejsce wydarzenia

Aloha6A
Kozin 6
Giżycko, 11-500 Poland
+ Google Map
Scroll to Top