Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

SZAMANIZM I BĘBNY – Warsztat z Attilą Heffnerem

21 lipca-18h00-25 lipca-14h00

𝗧𝗲𝗴𝗼 𝗷𝗲𝘀𝘇𝗰𝘇𝗲 𝗻𝗶𝗲 𝗯𝘆ł𝗼!
𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗪𝗮𝘀 𝗻𝗮 𝘄𝘀𝗽𝗼́𝗹𝗻𝗮̨, 𝗲𝗸𝘀𝗰𝘆𝘁𝘂𝗷𝗮̨𝗰𝗮̨ 𝗽𝗼𝗱𝗿𝗼́𝘇̇, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝗮 𝗺𝗼𝘇̇𝗲 𝗼𝗸𝗮𝘇𝗮𝗰́ 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗷𝗲𝗱𝗻𝗮̨ 𝘇 𝗻𝗮𝗷𝗯𝗮𝗿𝗱𝘇𝗶𝗲𝗷 𝗶𝗻𝘀𝗽𝗶𝗿𝘂𝗷𝗮̨𝗰𝘆𝗰𝗵 𝘄 𝗪𝗮𝘀𝘇𝘆𝗺 𝘇̇𝘆𝗰𝗶𝘂!
Naszym przewodnikiem będzie człowiek niezwykły, 𝗔𝘁𝘁𝗶𝗹𝗮 𝗛𝗲𝗳𝗳𝗻𝗲𝗿 – węgierski nauczyciel duchowy, współczesny szaman, twórca bębnów szamańskich o fenomenalnym dźwięku, performer, nauczyciel Raja Jogi i medytacji, od lat zgłębiający i ponownie odkrywający dla świata starożytną wiedzę Hunów i Scytów.
Proponujemy Wam udział w warsztacie zupełnie wyjątkowym, 𝗽𝗼 𝗿𝗮𝘇 𝗽𝗶𝗲𝗿𝘄𝘀𝘇𝘆 𝘄 𝘁𝗲𝗷 𝗳𝗼𝗿𝗺𝗶𝗲 𝗼𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗼𝘄𝗮𝗻𝘆𝗺 𝘄 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗰𝗲! Jeśli więc macie ochotę dowiedzieć się czym jest szamanizm, poznać autentyczne, prastare techniki uzdrawiania, rozpocząć pracę z bębnem szamańskim lub zdobyć informacje na temat Raja Jogi od praktykującego ją od 30 lat szamana – nasz wyjątkowy gość, podzieli się z Wami swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, nauczając i snując fascynujące opowieści!
BĘBEN SZAMAŃSKI
Bębny Attili charakteryzują się imponującą barwą i głęboką wibracją. Podobnych im nie znajdziecie nigdzie indziej na świecie. Ich dźwięki budzą nasze serca a ciała poruszają do tańca, łącząc nas z pierwotną energią Źródła.
Attila zgłębia proces tworzenia tych magicznych instrumentów już od ponad 20 lat, a sam tworzy je od ponad 16-stu. Liczba wykonanych przez niego własnoręcznie bębnów to ponad 1000 sztuk!
NARODZINY BĘBNA
Towarzyszy im przepiękna, dedykowana określonej osobie ceremonia. Celem jej jest okazanie szacunku i wdzięczności zwierzęciu, którego skóra użyta została przez szamana do stworzenia tego unikalnego instrumentu. W ten sposób otrzymuje ono poniekąd “nowe życie”, aby wspierać i uzdrawiać. TWÓJ bęben to zaklęta w nim twoja własna Intencja, Energia i Moc. Jeśli chcesz, możesz go zamówić, a Attila wykona go specjalnie dla Ciebie. To JEDYNA taka okazja! (My musieliśmy jechać po nasze aż na Węgry! 😉 )
Podczas warsztatu poznasz cały proces powstawania tego instrumentu – jeden z nich zrobimy w Twojej obecności i jeśli ten właśnie chciałbyś zabrać do domu – skontaktuj się z nami.
A może masz już swój bęben? Przyjedź z nim! Będziemy się uczyć jak i w jakim celu używać bębna szamańskiego, poznamy jego moc i nawiążemy więź z jego duchem.
SZAMANIZM
Bęben to tylko jeden z atrybutów szamana. Nie wystarczy mieć bębna, aby się nim stać a samo uderzanie weń pałką nie czyni z nikogo uzdrowiciela. Warto poznać szerszy kontekst, dowiedzieć się, na czym polega szamanizm i jego misja i jak rozpocząć swoją z nim przygodę, aby nasze działania miały sens i wniosły wartość w życie innych ludzi.
Attila zgłębia tę wiedzę od 1996 roku. Jest ona integralną częścią jego istoty i stanowi jego duchową spuściznę z poprzednich wcieleń.
UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM
W ramach naszych warsztatów odbędzie się specjalny rytuał dla uczestników oraz koncert, podczas którego będziemy wspólnie muzykować i poznamy zasady transowego tańca szamana.
INNE NIESPODZIANKI
Warsztat ma też na celu zaprezentowanie ogromnej, zdobywanej latami, wiedzy i mądrości zaproszonego przez nas gościa. Abyście mieli okazję się o tym przekonać:
✅Stworzymy bęben i zadbamy o to, żeby każdy kto będzie chciał, dostał swój własny.
✅Będziemy się uczyć o szamanizmie od człowieka, który zgłębia go i praktykuje od wielu lat, a swoją wiedzę czerpie z nauk starożytnych Węgrów, Scyntów i Hunów.
✅Posłuchamy opowieści o starożytnym chrześcijaństwie i portalach Wielkich Awatarów; poznamy znaczenie Suncross i pięciu elementów.
✅Będziemy łączyć się ze światem duchów oraz rozpoznawać wewnętrzne zwierzęta totemowe.
✅Będziemy się uczyć się uzdrawiania dźwiękiem bębna i piosenką.
✅Będziemy improwizować i ćwiczyć śpiew.
✅Będziemy uczyć się gry na bębnach, wspólnie wkraczając w świat dźwięków: podstaw muzyki, bitów i formuł rytmicznych (rytm, dynamika, szybkość, przyspieszenie, hamowanie – ich znaczenie i oddziaływanie).
✅Będziemy razem grać, śpiewać i tańczyć w rytmie naszych bębnów.
Dla kogo jest ten warsztat?
☯️Dla tych, którzy chcą mieć swój bęben
☯️Dla tych, którzy interesują się szamanizmem
☯️Dla tych, którzy chcą sprawdzić czy szamanizm to ich ścieżka.
☯️Dla tych, którzy interesują się dźwiękoterapią
☯️Dla tych, którzy mają swój bęben i chcą się nauczyć go używać
☯️Dla tych, którzy interesują się grą na bębnach
☯️Dla tych, którzy są ciekawi świata i nietuzinkowych ludzi
☯️Dla tych, którzy zajmują się swoim rozwojem i szukają inspiracji
𝗣𝗿𝘇𝘆𝗷𝗲𝗱𝘇́! 𝗣𝗿𝘇𝗲𝘇̇𝘆𝗷 𝘁𝗼 𝗿𝗮𝘇𝗲𝗺 𝘇 𝗻𝗮𝗺𝗶! 𝗣𝗼𝘇𝘄𝗼́𝗹 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘂𝘄𝗶𝗲𝘀́𝗰́ 𝗺𝗮𝗴𝗶𝗶 𝗱𝘇́𝘄𝗶𝗲̨𝗸𝗼́𝘄 𝗶 𝗻𝗶𝗲𝘀𝗮𝗺𝗼𝘄𝗶𝘁𝗲𝗷 𝗮𝘁𝗺𝗼𝘀𝗳𝗲𝗿𝘇𝗲, 𝗷𝗮𝗸𝗮̨ 𝘁𝘄𝗼𝗿𝘇𝗮̨! 𝗪𝘆𝗿𝘂𝘀𝘇 𝗻𝗮 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘇 𝗻𝗶𝗲𝘇𝘄𝘆𝗸ł𝗮̨ 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗴𝗼𝗱𝗮̨!
Warsztat będzie tłumaczony na język polski.
Kiedy❓
21 – 25 lipca 2023
Gdzie❓
Leśniczówka Gaja – Kaborno 36
CENY❓
Cena za BĘBEN: 180€
Płatne bezpośrednio na konto Attili:
SWIFT KOD: OKHBHUHB
IBAN: HU 32 1040 3112 8353 5355 5051 1003
Heffnerné Szomorkai Judit
adres: 1085. Budapest, Somogyi Béla u.16.
🔥Bębny można zamawiać do 20go czerwca 2023r.🔥
Cena za WARSZTAT jeśli zamawiasz bęben:
890 PLN przy wpłacie zadatku 200 PLN do 31.05.2023r.
1090 PLN przy wpłacie zadatku 200 PLN po 01.06.2023r.
Cena za WARSZTAT jeśli nie zamawiasz bębna:
1090 PLN przy wpłacie zadatku 200 PLN do 31.05.2023r.
1290 PLN przy wpłacie zadatku 200 PLN po 01.06.2023r.
Zaliczka na warsztat: 200 PLN płatna na konto:
25 1050 1807 1000 0097 4852 2159;
Anna Zaleska BODYTEMPLE (w tytule przelewu wpisz nazwę wydarzenia, imię i nazwisko oraz numer telefonu).
Pozostała część oraz opłata za pobyt płatna gotówką na miejscu.
Cena pobytu i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie): 940 zł
Rezerwacja miejsca odbywa się poprzez wypełnienie formularza:
https://forms.gle/xMBWi6mAoUhmdBU98 oraz wpłatę zadatku w wys. 200 PLN na wskazany nr konta. Zadatek jest bezzwrotny. W przypadku odwołania warsztatu przez organizatorów zadatek w całości zostanie zwrócony.
PROWADZĄCY:
𝗔𝗧𝗧𝗜𝗟𝗔 𝗛𝗘𝗙𝗙𝗡𝗘𝗥

Szczegóły

Początek:
21 lipca-18h00
Koniec:
25 lipca-14h00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://forms.gle/xMBWi6mAoUhmdBU98

Organizatorzy

Robert Stępień
Anna Zaleska

Miejsce wydarzenia

Leśniczówka Gaja
Kaborno 36 Poland + Google Map
Scroll to Top