Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

KOBIDO w Duchu Aloha – Kurs masażu twarzy inny niż wszystkie *WROCŁAW*

7 września-10h00-8 września-20h00

1199PLN
*WROCŁAW*
🔥KOBIDO w Duchu Aloha – Kurs masażu twarzy inny niż wszystkie🔥
Zapraszam Was na wyjątkowy, jedyny taki kurs masażu twarzy. Technikę tę zgłębiam od 4 lat i wciąż zadziwiają mnie efekty tej pracy, które objawiają się jako piękniejsza, zdrowsza, bardziej rozświetlona twarz, ale również w postaci natychmiastowego relaksu, odprężenia, rozluźnienia, które sprawiają że nabieramy dystansu do codzienności, zasilamy nasze moce, poznajemy siebie.
Jestem masażystką Lomi Lomi Nui, Kobido i innych form terapetycznego dotyku (m.in terapia czaszkowo-krzyżowa, Reiki, Dotyk Motyla). Moją misją jest budzenie dłoni do świadomego kontaktu z drugim człowiekiem, “szerzenie dotyku pod strzechy”❣️ Wierzę, że nie trzeba być profesjonalistą/tką aby dzielić się dotykiem z najbliższymi, z dziećmi, z przyjaciółmi🤲 Wystarczy poznać podstawy uzdrawiającego dotyku i zaufać swojemu czuciu. Każdy z nas ma tę moc ukrytą w dłoniach, nadaną nam z urodzeniem.
Brałam udział w wielu warsztatach pracy z ciałem i dziś już wiem jak chcę a jak nie chcę się z Wami dzielić moją wiedzą.
❌️To nie jest kurs, w którym stoły do masażu są ławkami jak w szkole.
❌️To nie jest kurs, w którym uczestnicy nie znają się wzajemnie.
❌️To nie jest kurs, w którym uczymy się tylko techniki.
🔥Co wyróżnia moje szkolenie?🔥
☯️kameralna grupa, w której możemy poczuć się bezpiecznie. Dzięki formule kręgowej poznajemy się wzajemnie, słuchamy potrzeb, budujemy więź. W takiej atmosferze jest nam dużo łatwiej się rozluźnić, a dzięki temu szybciej się uczymy. Nasze ciało czuje się bezpiecznie i łatwiej jest mu się zrelaksować, wówczas nasz układ nerwowy odpręża się.
☯️budujemy fundamenty uzdrawiającego dotyku. Spotkanie zaczynamy od ćwiczenia, podczas którego na “własnej skórze” możemy poznać i doświadczyć podstawowych wartości świadomego dotyku. Kiedy znamy już bazę, wówczas każdy dotyk jakim się dzielimy jest uzdrawiający.
☯️technika. Technika daje poczucie bezpieczeństwa. Poznasz moją autorską metodę opartą o rytuał Kobido oraz uzupełnioną o inne elementy sprawiające, że ten masaż daleko wykracza poza “zwykły lifting”, staje się głębokim spotkaniem o wielkiej mocy działania.
☯️doświadczenie. Dzielę się swoim doświadczeniem, które możesz zabrać do swojej pracy, ale też do domu, do rodziny, do przyjaciół.
☯️dar w dłoniach. Obudzisz swoje dłonie do dawania. Zobaczysz jaką mają moc i jak możesz pomagać innym. To dar, który już na zawsze zostanie z Tobą.
☯️inwestycja. Ten kurs to niesamowita inwestycja, która bardzo szybko się zwraca, ponieważ już po kursie możesz wykonywać ten masaż i zarabiać pieniądze.
Szczegóły wydarzenia:
🍁Kiedy? 07-08.09.2024r (spotykamy się w sobotę i niedzielę w godz.10-19/20)
🦋Gdzie? pl. Solny, Wrocław
🌟Inwestycja? 1199zł (kurs) + catering (do ustalenia)
🌺Jak się zapisać?
– wypełnij formularz:
https://forms.gle/pjDTZLU1KkeEGi8y8
– dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 299zł na konto: 25 1050 1807 1000 0097 4852 2159; Anna Zaleska BODYTEMPLE (w tytule przelewu wpisz nazwę wydarzenia, imię i nazwisko oraz numer telefonu).
🤲 Po zakończonym kursie otrzymasz dyplom.
🔥Więcej informacji pod numerem telefonu: 663513143 lub e-mail: my@alohabodytemple.com

Szczegóły

Początek:
7 września-10h00
Koniec:
8 września-20h00
Koszt:
1199PLN
Witryna internetowa:
https://forms.gle/pjDTZLU1KkeEGi8y8

Organizator

Anna Zaleska
Phone
663 513 143
Email
my@alohabodytemple.com

Miejsce wydarzenia

pl. Solny, Worcław
pl. Solny
Wrocław,
+ Google Map
Scroll to Top