Ceremonie Dotyku

Masaże i nie tylko

W Aloha Bodytemple odbywają się Ceremonie idealnie skomponowane do potrzeb ciała i ducha. Najważniejsza w początkowym etapie jest rozmowa. Oboje jesteśmy certyfikowanymi trenerami, dzięki czemu mamy przygotowanie do tego, aby zabrać Cię głęboko do Twojego wnętrza. Korzystamy zarówno z narzędzi coachingowych, ściśle ukierunkowanych na rozpoznanie potrzeb, jak i technik szamańskich pozwalających nam patrzeć dalej niż umysł. Dobieramy zarówno sposoby pracy jak i kolejność rytuałów a także czas ich trwania.  

RytuaŁ

... z głowa w górze

Ważny jest dla nas  aspekt poszerzania świadomości, zatem każdy rytuał zaczynamy i kończymy rozmową, aby to co się wydarzyło było zrozumiane i znalazło swoje miejsce w świadomości.

Integracja

... i ze stopami na ziemi

Staramy się  aby wiedza, którą odkryjecie o sobie samych podczas rytuału, wspierała Was w Waszym życiu codziennym. 

To hawajski, głęboko relaksujący, masaż całego ciała, mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego ciało, umysł i ducha. Łączy uzdrawiającą moc dotyku, olejów, muzyki i ciepła, aby poprzez głębokie rozluźnienie, przywrócić pełny potencjał sił życiowych. Harmonizuje energię w ciele, dając poczucie błogości i szczęścia oraz pobudzając wrodzoną, uzdrawiającą siłę.

Rytuał łączący świadomy oddech i powięziową pracę z ciałem. Głęboko relaksujący, równoważący i integrujący. Inspirowany m.in masażem Lomi Lomi, masażami powięziowymi, oraz hinduskimi rytuałami świątynnych masaży. 

głęboka praca z Twoim centrum, miejscem, gdzie ukryta jest moc. Głęboki masaż rozluźniający jamę brzuszną. Uwalnia wiele napięć i przywraca równowagę w pracy narządów wewnętrznych. 

Japoński rytuał przywracania wewnętrznego piękna. Głęboka praca na tkankach twarzy, szyi, dekoltu i karku. To nie tylko masaż twarzy, znacznie i od razu zmieniający jej wygląd na zdrowszy i bardziej żywy; to również możliwość do zrelaksowania się i wglądu w siebie.

Rytuał oparty na terapii czaszkowo-krzyżowej. To subtelna praca poprzez delikatny dotyk, przynosząca regenerację na głębokim poziomie. Wspiera harmonizowanie tzw. Pierwotnego Rytmu Oddechowego, czyli przepływów płynu mózgowo-rdzeniowego. Przynosi ukojenie, reguluje układ nerwowy, usprawnia pracę organów wewnętrznych.

Masaż na 4 ręce. Połączenie męskiego i żeńskiego, troskliwego i opiekuńczego, miękkiego i zdecydowanego … Gdy północ z południem grają ten sam utwór, a dzień i noc tańczą wspólny taniec, następuje przekroczenie dualności i można doświadczyć bycia jednością ze wszystkim, z całym stworzeniem. Nasz masaż na nasze 4 ręce, to okazja, by doświadczyć tańca przeciwieństw i znaleźć się w środku oka cyklonu, gdzie panuje cisza i błogość. To miejsce szczególne, gdzie można się spotkać ze swoim rdzeniem, swoim własnym środkiem, ze swoją najwyższą jaźnią. To czas na uzyskanie odpowiedzi na zadane wcześniej pytania. Wystarczy się poddać.

MER

Mięśniowo powięziowe rozluźnianie energetyczne – głęboka praca z ciałem, której celem jest uwolnienie od każdego niemal rodzaju bólu. Stosowane są różne techniki, w tym terapia manualna. Sesja dotyczy wybranego obszaru ciała.

Łączy zalety masażu powięziowego, refleksoterapii i innych metod terapeutycznych. Bardzo głęboko relaksujący i przywracający homeostazę.

Rytuał wzmacniania indywidualnej energii życiowej. Metoda ta znana jest od ponad 3 tys lat jako sztuka uzdrawiania i rozwoju duchowego. Wzmacnia układ immunologiczny, pobudza naturalne mechanizmy samoleczenia, oczyszcza ciało z toksyn i przywraca równowagę energetyczną całego organizmu.

IMG (2)

Sesje na wyjeździe

Stałym elementem naszej działalności jest wsparcie masażowe na różnych imprezach. Są to turnusy jogowe, wszelkie warsztaty i festiwale. Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do warunków danej imprezy. Dysponujemy stołami do masażu i wszelkim niezbędnym sprzętem potrzebnym do profesjonalnej obsługi.

Możemy także przyjechać na indywidualne sesje bez okazji. W tym celu zbierz grupę i zorganizuj miejsce. My zajmiemy się resztą.

skontaktuj siĘ!

Scroll to Top