Aloha 6a- Mazury

Bezpieczna przystań

Aloha 6a to wyjątkowe miejsce na mapie Mazur, w którym następuje regeneracja. Można nazwać je “zapleczem” Bodytemple. Pełne spokoju, kojących dźwięków, miękkich materacy, ognia z kominka, widoku jeziora, pysznego wegejedzenia. Odpoczywamy tutaj nie tylko my, ale i nasi goście. Rozmawiamy, przytulamy się, płaczemy, dotykamy, śmiejemy się, gramy na instrumentach …i w Dixit!

 

Kontakt z naturą

Jeśli chcesz odpocząć, zregenerować ciało, umysł i ducha, wypłynąć na środek jeziora, pobiegać po mazurskich łąkach – zajrzyj do naszego kalendarza i sprawdź termin!

Holistycznie

po hawajsku i po mazursku

 Po męsku i z kobiecą czułością. Konkretnie i delikatnie. Poważnie i ze śmiechem. Tak właśnie jest u nas, pod adresem Aloha 6A. Zajmujemy się dotykiem. Tym delikatnym, relaksującym i tym terapeutycznym. Rozmawiamy poważnie i używając żartów, używamy naszego głosu i instrumentów, dla dobra nas wszystkich i by łagodniej przechodzić proces zmiany. Karmimy siebie i naszych gości jedzeniem, dotykiem, spojrzeniami i masą ciepłych uczuć i uważną obecnością. Słuchamy, czujemy i wyrażamy uczucia. Żyjemy. Lubimy masować, rozmawiać i gościć ludzi, którzy nas odwiedzają. Lubimy gdy przechodzą z nami jakiś kawałek swojej drogi. Lubimy być przystankiem na ich drodze, gdzie mogą się zregenerować, odpocząć i zorientować, gdzie są i dokąd chcą dalej zmierzać.

Nasze wartości

Prawda

mówimy to, co naprawdę myślimy, czujemy, albo jest naszym doświadczeniem. Mówimy o tym co wiemy, albo zadajemy pytania, gdy chcemy się dowiedzieć.

Świadomość

Jesteśmy w kontakcie ze sobą i z drugą osobą, a przy tym obecni i uważni na to co się dzieje z nami i wokół nas.

Poczucie humoru

dodaje lekkości głębokim procesom. Radość i śmiech są obecne także gdy rozmawiamy o rzeczach ważnych.

Twoje miejsce na Mazurach

Mamy pokój dla naszych gości z podwójnym łóżkiem w naszym domu nad jeziorem. Mamy w nim osobny gabinet do pracy z ciałem. Mamy wiosłową łódeczkę, psa, którego można zabrać na spacer po łąkach i kota, którego czasem można pogłaskać.

Ludzi potrzebujących pracy z ciałem. Chcących uporać się z bólem, uwolnić ciało poprzez dotyk, lub szukających głębokiego relaksu w otoczeniu natury. Zapraszamy pojedynczo lub w parach. 

 

Nasza oferta to kilkudniowy pobyt z wyżywieniem wege, oraz kilka sesji pracy z ciałem, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań. Czas wolny w zależności od pory roku, nad jeziorem, w lesie, przy kominku, na spacerach. Przy odpowiedniej pogodzie można liczyć na masaż na łonie natury. Lubimy spędzać czas z naszymi gośćmi, ale rozumiemy potrzebę ciszy, samotności i relaksu – też takie mamy.

Aloha 6a

w Kozinie na Mazurach

Kozin to niewielka, urocza miejscowość malowniczo rozciągnięta wzdłuż jednego z brzegów jeziora Jagodne, które należy do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Bliskość wody sprawia, że o każdej porze roku jest tu zupełnie inaczej; zimą kiedy jezioro jest zamarznięte możesz doświadczyć spaceru po lodzie; latem, kiedy wypłyniesz łódką możesz posłuchać jak śpiewa trzciniak lub buczy bąk, którego bardzo trudno jest zobaczyć. We wsi znajduje się port i kilka pensjonatów oraz restauracje a w sezonie czynna jest nawet susharnia! Kozin znajduje się na trasie Giżycko-Mikołajki co umożliwia poznanie tych dwóch mazurskich kurortów w trybie slow.

skontaktuj siĘ!

Scroll to Top